| Productnaam | Water Warm het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Water bron koele & het verwarmen lucht |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |
| Productnaam | 5G de Luchtgordijn van de reeks Heet Wind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Koel & het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Type | Luchtgordijn, centrifugaal luchtgordijn |
|---|---|
| Montagetype | Vloer staand |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Energiebesparing |
| Naam van het product | Supergrote windluchtrede |
|---|---|
| Toepassing | Industriële deur, ingang |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Fan cool. |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |
| Productnaam | S5 Gouden Bruin Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Kleur | Gouden Bruin |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | 24 V gelijkstroomluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Auto, vrachtwagen, uitrusting |
| Verzorgd | DC24V |
| Type | Eenvoudige koeling |
| Lange | 80cm, 100cm, 120cm. |
| Naam van het product | S5 Gouden Bruin Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| kleur | Gouden Bruin |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | Liftgebruik Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur, lift. |
| Verzorgd | 220V-50/60Hz |
| Type | Koeling van de ventilator |
| Lange | 410 mm, 585 mm, 750 mm |
| Naam van het product | S5 Zilveren de Luchtgordijn van het Reeksaluminium |
|---|---|
| Toepassing | Voor bureau, restaurants, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Installatiehoogte | 3.54m |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Rood, zilveren, bruin, wit |
| Werkspanning | 380/400 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 4500 m3/h |
| Gewicht | 30 kg |
| Luchtsnelheid | 22m/s |