| Productnaam | Titaan de deur van de 1 Reekslucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen |
| Lengte | 24inch, 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Weight | 15 KG |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Fan type | Cross flow fan |
| Control type | remote control or key switch |
| Air speed | 2 speeds |
| Kachel type | PTC-verwarmer |
|---|---|
| Stroom | 2000 W |
| Materiaal | Metaal |
| Maat | 60 cm, 80 cm breed |
| Spanning | 220V~50Hz |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Montagetype | Deurmuurbevestiging |
|---|---|
| Motorype | AC -motor |
| Gewicht | 25 kg |
| Stroomvoorziening | 380V/3ph/50Hz |
| Isolatie-explosieverdicht | Ip54, ex dbiic t4gb |
| Type | PTC-verwarmer |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | 1000 mm |
| Spanning | 380 V |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkspanning | 230 VAC |
|---|---|
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 13 kg |
| Fantype | Fan van Cross Flow Type Type |
| Beschikbare maat | 90.100,120,150,180.200 cm |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Chinees |
| Merknaam | Theodoor |
| Certificering | CE |
| Modelnummer | S3 |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Theodoor |
| Certificering | CE |
| Modelnummer | FM-LD series |