| Werkspanning | 380 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Dimensie | 9002000mm |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 20 kg |
| Naam van het product | Industriële waterbron Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en warmluchtgordijn |
| Lange | 1.2m, 1,5cm |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de woestijnwind |
|---|---|
| Toepassing | Industriële deur, entryway |
| geleverd | 380V-50Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 90cm, 120cm |
| Naam van het product | Industriële waterbron Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en warmluchtgordijn |
| Lange | 120 cm, 150 cm. |
| Naam van het product | Titan 1 Air deuren |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 120v- 60Hz |
| Type | Koeling van de ventilator |
| Lange | 36 inch, 40 inch, 48 inch, 60 inch |
| Montagetype | De muur/het Venster zet op |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Type ventilatormotoren | AC |
| Fantype | Cross Flow Air Door Gordijn |
| Stroomvoorziening | 220-240V/1ph/50Hz |
| Mesmateriaal | Plastic |
|---|---|
| Montagetype | Wandventilator, wandmontage |
| Spanning | 380 V |
| Luchtsnelheid | 8-9 m/s |
| Kerncomponenten | Motor |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 10 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Beschikbare maten | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Luchtsnelheid | 11 m/s |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Afstandsbediening | Ja |
| Naam van het product | Wereld Wind Series luchtdeur |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |