| Naam van het product | Plafondwindverwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm. |
| Productnaam | Water Warm het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Water bron koele & het verwarmen lucht |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |
| Productnaam | Direct het Ventileren Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur |
| geleverd | 220V-50/60Hz |
| Type | Ventilator het koelen |
| Lengte | 24inch, 36inch, 48inch, 60inch |
| Naam van het product | Mode Wind S5 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver, rood, bruin |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | Supergrote windluchtrede |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Eenvoudige koeling |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |
| Type | Luchtverwarmer |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | 600 mm |
| Spanning | 230V |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Luchtverwarmer |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215mm |
| Spanning | 380 V, 380 V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Verticaal type verwarmd luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | koeling en verwarming |
| Hoogte | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm, 400cm, 450cm |
| Productnaam | Explosiebestendig Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| geleverd | 380V-50Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 90cm, 120cm |
| Productnaam | Het super Grote Gordijn van de Windlucht |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| geleverd | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Het enige koelen |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |