| Kachel type | ventilatorverwarmer |
|---|---|
| Installatietype | Muur gemonteerd |
| Verwarmingselement | PTC |
| Materiaal | Metaal |
| Stroom | 2000 W |
| Naam van het product | Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor ramen van gereedschapskamers, voedselbewaringsruimte |
| Lange | 60-80 cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 4-5 m/s |
| Productnaam | Luchtgordijn uit de S7 centrifugaalserie |
|---|---|
| Sollicitatie | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 11.5-14.5m/s |
| Naam van het product | Titaan het Gordijn van de 5 Reeksenlucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang of de uitgang van winkels, hotels, restaurants, winkels en supermarkten |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 9-11m/s |
| Type | Luchtgordijn, centrifugaal luchtgordijn |
|---|---|
| Montagetype | Vloer staand |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Energiebesparing |