| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |
| Werkspanning | 230 VAC |
|---|---|
| Montagetype | De muur/het Venster zet op |
| Afmetingen | 900x190x205mm |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 15 kg |
| Naam van het product | De Luchtgordijn van de manierwind S5 |
|---|---|
| Toepassing | Voor deurentryway van winkel, hotel, restaurant, opslag… |
| Geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifugaallucht |
| Lengte | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 36 inch, 48 inch, 60 inch 90cm, 120cm, 150cm |
| Naam van het product | Kookroos Air Barrier voor keukendeur |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van de deur van de keuken van het huis, van het hotel, van het restaurant |
| Lange | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm. |
| Kleur | Gouden, Zilver |
| Luchtsnelheid | 7-9m/s |
| Naam van het product | Super & Warm Wind Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Luchtgordijn voor koeling en verwarming |
| Lange | 0.9m, 1.2m, 1.5m |
| Naam van het product | Industriële waterbron Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en warmluchtgordijn |
| Lange | 120 cm, 150 cm. |
| Productnaam | S7 Mode luchtgordijn |
|---|---|
| Sollicitatie | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 11.5-14.5m/s |
| Naam van het product | Verwarmingsluchtgordijn van de S5-serie |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm. |