| Productnaam | Kookroos Air Barrier voor keukendeur |
|---|---|
| Sollicitatie | Voor de ingang van de deur van de keuken van het huis, van het hotel, van het restaurant |
| Lengte | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm. |
| kleur | Gouden, Zilver |
| Luchtsnelheid | 7-9m/s |
| Naam van het product | Industriële luchtgordijnen |
|---|---|
| Toepassing | Voor het openen van deuren, het bewaren van de binnenluchtconditie en het weghouden van vliegen |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 30m/sec |
| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Dimensie | 0.92m |
| Luchtstroom | 3000m ³ /h |
| Gewicht | 20 kg |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Montagetype | Vloer staand |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 480x330x3000 |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Energiebesparing |
| Naam van het product | 5G de Luchtgordijn van de reeks Heet Wind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Geleverd | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Koel & het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Naam van het product | 5G-serie Luchtgordijn in aluminium hoes |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 120v-60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Koeling van de ventilator |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Naam van het product | Het Gordijn van de de Reekslucht van de wereldwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Productnaam | De Luchtgordijn van het zilveren-gemakroestvrije staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Zilver (roestvrij staal) |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | Plafondwind het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Voltage | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Ventilator Koel & elektrisch het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Productnaam | De Luchtgordijn van het zilveren-gemakroestvrije staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Zilver (roestvrij staal) |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |