| Naam van het product | 5G-serie Warmwindluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm. |
| Naam van het product | Verwarmingsluchtgordijn van de 4G-serie |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Verwarmingselement | PTC-verwarmer |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Naam van het product | Het zilveren Gordijn van de de Reekslucht van de Gemakwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor wachtkamers, voedselfabrieken, hotelkeukens en bakkerijen enz. |
| Lange | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Kleur | zilver (roestvrij staal) |
| Luchttype | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 380V/50Hz |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900*350*240cm |
| Naam van het product | Mode windluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | voor hotel-, restaurant-, winkel- en uitgangsdeuren |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | Het Gordijn van de het Draadtrekkenlucht van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit, Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind S5 |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilveren, rood, bruin |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | Water Warm het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Water bron koele & het verwarmen lucht |
| Lengte | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Productnaam | Het verticale Gordijn van de Typelucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur |
| geleverd | 380V-50Hz |
| Type | Het enige koelen |
| Lengte | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm |