| Naam van het product | Nieuw explosiebestendige luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor biofarmaceutische fabrieken, chemische industrieën, laboratoria, tankstations, enz. |
| Lange | 39 inch, 50 inch, 62 inch |
| Kleur | Wit |
| Covermateriaal | gegalvaniseerd staal |
| Montagetype | De muur/het Venster zet op |
|---|---|
| Dimensie | 900x200x156mm |
| Gewicht | 10 kg |
| Type ventilatormotoren | AC |
| Fantype | Het gordijn van de grensoverschrijdend verkeerlucht |
| Werkspanning | 230 VAC |
|---|---|
| Montagetype | De muur/het Venster zet op |
| Afmetingen | 900x200x156mm |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 10 kg |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 380V/50Hz |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900*195*230cm |
| Naam van het product | Centrifugele luchtgordijn voor hete wind |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang of de uitgang van winkels, hotels, restaurants, winkels en supermarkten |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Productnaam | Mini Type Over-deurverwarmer |
|---|---|
| Toepassing | Voor venster, kleine deur, ventilatorverwarmer |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Ventilator die & het verwarmen luchtgordijn koelen |
| Lengte | 24inch, 32inch (60cm, 80cm) |
| Productnaam | Natuurlijk de Luchtgordijn van de Windreeks |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| grootte | 900x280x280mm |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |