| Naam van het product | Waterverwarming Warmluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lange | 1m, 1.5m, 2m |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 7-9m/s |
| Productnaam | Waterverwarming Warmluchtgordijn |
|---|---|
| Sollicitatie | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lengte | 1,5 m |
| kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 7-9m/s |
| Naam van het product | Waterverwarming Warmluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lange | 0.9-1.8m |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 17-21m/s |
| Naam van het product | Zilveren luchtgordijn van roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Naam van het product | S7 het Gordijn van de Reekslucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de hoogwaardige restaurants van r, hotels, clubs, winkels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Ontwerp | Elegant en compact |
| Naam van het product | Het Gordijn van de de Reekslucht van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor restaurants, bureaus, winkelcomplexxen, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kleur | Wit, zilveren, champagne |
| Covermateriaal | Aluminium met ABS |
| Naam van het product | Natuurlijk de Luchtgordijn van de Windreeks |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van cafetaria, bakkerij, wachtkamer, restaurant, kleinhandelswinkel, post enz. |
| Lange | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Kleur | Wit |
| Covermateriaal | Aluminium |
| Naam van het product | 6G-serie Warmwindluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |
| Naam van het product | Verticaal type Koel- of verwarmdluchttype |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel en heet. |
| Hoogte | 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 5m |
| Productnaam | Lift ventilatie luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Lift voor residentiële en commerciële plaatsen |
| Lange | 32 inch. |
| Kleur | Wit, roestvrij staal |
| Hoofdmateriaal | Roestvrij staal of Staal |