| Naam van het product | 5G het Gordijn van de reekslucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van opslag, restaurant, kleinhandelswinkel, centreren de sporten en post enz. |
| Lange | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Kleur | Wit, zilver |
| Covermateriaal | Aluminium |
| Naam van het product | De Luchtgordijn van de plafondwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Kleur | zilver (roestvrij staal) |
| Luchtsnelheid | 16m/s, 20m/s |
| Naam van het product | Titaan het Gordijn van de 5 Reeksenlucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van commerciële opslag, koelhuis, restaurant, kleinhandelswinkel, postenz. workshop, pa |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Kleur | Wit |
| Covermateriaal | gepoederd metaal |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 220/380 |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900x218x247cm |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 220 |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900*280*280cm |
| Productnaam | 5G Zilveren de Luchtgordijn van het reeksaluminium |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Kleur | Wit, Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s |
| Naam van het product | 6G-serie Warmwindluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |
| Naam van het product | U-serie verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | voor ramen, voor de toegangsdeuren |
| Spanning | 220 V |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 60cm, 80cm. |