| Productnaam | S5 Gordijn van de Aluminium het Zilveren Lucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | de koele lucht, heeft minstens 2 motoren |
| Lengte | 0.9m tot 2m |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| Naam van het product | S7 het Gordijn van de Reekslucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de hoogwaardige restaurants van r, hotels, clubs, winkels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Ontwerp | Elegant en compact |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 380V/50Hz |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900*350*240cm |
| Reeks | Theodoor S6-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Afstandsbediening |
| Operatie | Aan/uit, hoge/lage snelheid |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Naam van het product | S7 Mode luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 13-16 m/s |
| Productnaam | Luchtgordijn uit de S7 centrifugaalserie |
|---|---|
| Sollicitatie | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 11.5-14.5m/s |
| Naam van het product | S7 Mode luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 13-16 m/s |
| Naam van het product | Waterverwarming Warmluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lange | 0.9-1.8m |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 17-21m/s |
| Naam van het product | S6 het Gordijn van de Aluminiumlucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deuringang van restaurants, bureaus, winkelcomplexxen, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Kleur | Wit, zilveren, champagne |
| Covermateriaal | Aluminium met ABS |