| Type | PTC-verwarmer |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Afmeting (L*W*H) | 1000 mm |
| Spanning | 380 V |
| Garantie | 1 jaar |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Merknaam | Theodoor |
| Certificering | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Werkspanning | 380/400 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Dimensie | 0,9 m-2m |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 20 kg |
| Mesmateriaal | gietijzer |
|---|---|
| Montagetype | Muurventilator |
| Spanning | AC 220V tot 240V |
| Snelheid | 4000 t/min |
| Luchtstroomsnelheid | 25m/s |
| Naam van het product | Mode Wind S6 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van winkels, hotels, restaurants, winkels... |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifuge lucht |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Reeks | Theodoor 6GS-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar met infraroodsensor |
| Operatie | Auto on/off |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind S5 |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilveren, rood, bruin |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Type | Luchtgordijn, centrifugaal luchtgordijn |
|---|---|
| Montagetype | Vloer staand |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Energiebesparing |