| Naam van het product | S7 Mode luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 11.5-14.5m/s |
| Naam van het product | S7 Mode luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang of de uitgang van winkels, hotels, restaurants, winkels en supermarkten |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 13-16 m/s |
| Naam van het product | S7 Mode luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 11.5-14.5m/s |
| Productnaam | S7 Mode luchtgordijn |
|---|---|
| Sollicitatie | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 11.5-14.5m/s |
| Productnaam | Kookroos Air Barrier voor keukendeur |
|---|---|
| Sollicitatie | Voor de ingang van de deur van de keuken van het huis, van het hotel, van het restaurant |
| Lengte | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm. |
| kleur | Gouden, Zilver |
| Luchtsnelheid | 7-9m/s |
| Naam van het product | Kookroos Air Barrier voor keukendeur |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van de deur van de keuken van het huis, van het hotel, van het restaurant |
| Lange | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm. |
| Kleur | Gouden, Zilver |
| Luchtsnelheid | 7-9m/s |
| Naam van het product | Het Gordijn van de de Reekslucht van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor restaurants, bureaus, winkelcomplexxen, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kleur | Wit, zilveren, champagne |
| Covermateriaal | Aluminium met ABS |
| Naam van het product | Industrieel luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 19-22 m/s |
| Serie | Theodoor 6GS-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar met infraroodsensor |
| Operatie | Auto on/off |
| Bedrijfsspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | Muur / raambevestiging |
| Naam van het product | Commercieel Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 19-22 m/s |