| Naam van het product | Mode windsandblaasluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Spanning | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | met ventilatorkoeling, met ten minste 2 motoren |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm. |
| Naam van het product | Mode windluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | voor hotel-, restaurant-, winkel- en uitgangsdeuren |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Luchtgordijn |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merken | Theodoor. |
| Werkspanning | 220-240V |
| Naam van het product | Industriële luchtgordijnen |
|---|---|
| Toepassing | Voor het openen van deuren, het bewaren van de binnenluchtconditie en het weghouden van vliegen |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 30m/sec |
| Naam van het product | Het zilveren Gordijn van de de Reekslucht van de Gemakwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor wachtkamers, voedselfabrieken, hotelkeukens en bakkerijen enz. |
| Lange | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Kleur | zilver (roestvrij staal) |
| Luchttype | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | Verticaal type Koel- of verwarmdluchttype |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel en heet. |
| Hoogte | 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 5m |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Productnaam | De Luchtgordijn van het zilveren-gemakroestvrije staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Zilver (roestvrij staal) |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |