| Naam van het product | Zilveren luchtgordijn van roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Naam van het product | Industrieel luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 22-25m/s |
| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Dimensie | 0.92m |
| Luchtstroom | 3000m ³ /h |
| Gewicht | 20 kg |
| Naam van het product | Centrifugele luchtgordijn voor hete wind |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang of de uitgang van winkels, hotels, restaurants, winkels en supermarkten |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Productnaam | Gordijn van de de Reekslucht van de manierwind het Zilveren |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway van Hotels, grootwinkelbedrijven, winkels |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houden |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s of 16-20m/s |
| Naam van het product | Industrieel luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 22-25m/s |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Luchtgordijn |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merken | Theodoor. |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Naam van het product | Mode Wind S6 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van winkels, hotels, restaurants, winkels... |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifuge lucht |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Commerciële/industriële luchtgordijnen |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merken | Theodoor. |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |