| Naam van het product | Zilveren luchtgordijn van roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Productnaam | Het Zand die van de manierwind Gebeëindigd Luchtgordijn vernietigen |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Ventilator het koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 220/380 |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900x218x247cm |
| Naam van het product | De Luchtgordijn van de manierwind S5 |
|---|---|
| Toepassing | Voor deurentryway van winkel, hotel, restaurant, opslag… |
| Geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifugaallucht |
| Lengte | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Naam van het product | Verticaal luchtgordijn van roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit, Zilveren, Champagne |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | S5 Zilveren de Luchtgordijn van het Reeksaluminium |
|---|---|
| Toepassing | Voor bureau, restaurants, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Installatiehoogte | 3.54m |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Rood, zilveren, bruin, wit |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
|---|---|
| Gewicht | 16 kg |
| Type ventilatormotoren | AC |
| Fantype | Centrifuge ventilator Luchtgordijn |
| Materiaal | Aluminium legering metaal + plastic |
| Naam van het product | Het Gordijn van de het Draadtrekkenlucht van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit, Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s |