| Productnaam | De Luchtgordijn van het zilveren-gemakroestvrije staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Zilver (roestvrij staal) |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Type | Luchtgordijn, centrifugaal luchtgordijn |
|---|---|
| Montagetype | Vloer staand |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Energiebesparing |
| Naam van het product | Mode Wind S5 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver, rood, bruin |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | 5G-serie Aluminium zilveren luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | voor commerciële deuren |
| Spanning | 220V-50/60Hz |
| Type | Luchtgordijn van de ventilator met dwarsstroom |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Kleur | Wit, Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s |
| Naam van het product | De Luchtgordijn van de plafondwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Kleur | zilver (roestvrij staal) |
| Luchtsnelheid | 16m/s, 20m/s |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Montagetype | Vloer staand |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 480x330x3000 |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Energiebesparing |
| Productnaam | 5G Zilveren de Luchtgordijn van het reeksaluminium |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Naam van het product | S5 Aluminium zilveren luchtsluier |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm,180, 200 cm |
| Kleur | Aluminium (zilver) |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | S5 Gordijn van de Aluminium het Zilveren Commerciële Lucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kleur | (Zilveren) aluminium |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |