| Mesmateriaal | gietijzer |
|---|---|
| Fanmateriaal | Aluminium |
| Bedek materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Fantype | Centrifugaal |
| Stroomvoorziening | 380V |
| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 15 kg |
| Fantype | Centrifugaalfan |
| Werkspanning | 115 VAC |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 15 kg |
| Fantype | Type kruisstroom |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Theodoor |
| Certificering | CE |
| Modelnummer | FM-12**T/Y |
| Mesmateriaal | gietijzer |
|---|---|
| Fanmateriaal | Aluminium |
| Bedek materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtsnelheid | 25-30m/s |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Merknaam | Theodoor |
| Certificering | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Material | Aluminum and ABS |
| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 3500 m3/h |
| Gewicht | 20 kg |
| Beschikbare lengte | 60cm,90cm,100cm,120cm,150cm,180cm,200cm |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 15 kg |
| Maatopties | 900, 1000, 1200, 1500, 1800, 2000mm |