| Naam van het product | Industriële waterbron Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en warmluchtgordijn |
| Lange | 1.2m, 1,5cm |
| Naam van het product | Industriële waterbron Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en warmluchtgordijn |
| Lange | 120 cm, 150 cm. |
| Naam van het product | Industriële waterbron Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en warmluchtgordijn |
| Lange | 120 cm, 150 cm. |
| Naam van het product | S5 Gordijn van de Manier het Rode Lucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |
| kleur | rood |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | S5 Gouden Bruin Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Kleur | Gouden Bruin |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | S5 Gouden Bruin Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| kleur | Gouden Bruin |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 15 kg |
| Fantype | Centrifugaalfan |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
|---|---|
| Motorype | AC -motor |
| Gewicht | 30 kg |
| Fantype | Centrifugaalfan |
| Materialen voor ventilatoren | ABS Plastic |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Type ventilatormotoren | AC |
| Fantype | Centrifugaaltype |
| Bedek materiaal | Aluminium |