| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 10 kg |
| Fan Motors Type | DC |
| Color | Stainless steel |
| Air Velocity | 11m/s |
| Kachel type | ventilatorverwarmer |
|---|---|
| Controlemodus | Afstandsbediening |
| Installatietype | Muur gemonteerd |
| Verwarmingselement | Ptc keramische verwarming |
| Materiaal | Metaal, aluminium deksel |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| Werkspanning | 380/400 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Dimensie | 0,9 m-2m |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 20 kg |
| Werkspanning | 230 VAC |
|---|---|
| Montagetype | De muur/het Venster zet op |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 15 kg |
| Kleur | Zilver /wit |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Chinees |
| Merknaam | Theodoor |
| Certificering | CE |
| Modelnummer | FM-1209T5G |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Chinees |
| Merknaam | Theodoor |
| Certificering | CE |
| Modelnummer | A5-serie |
| Werkspanning | 380/400 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 4000 m3/h |
| Gewicht | 27 kg |
| Stroom | 3N-380V-50Hz of 220V |
| Mesmateriaal | gietijzer |
|---|---|
| Montagetype | Muurventilator |
| Spanning | AC 220V tot 240V |
| Snelheid | 4000 t/min |
| Luchtstroomsnelheid | 25m/s |