| Naam van het product | Het natuurlijke Gordijn van de Windlucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houden |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 9-11m/s |
| Naam van het product | Mode Wind S6 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van winkels, hotels, restaurants, winkels... |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifuge lucht |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Productnaam | De Luchtgordijn van het zilveren-gemakroestvrije staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Zilver (roestvrij staal) |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
|---|---|
| Motorype | AC -motor |
| Gewicht | 30 kg |
| Fantype | Centrifugaalfan |
| Materialen voor ventilatoren | ABS Plastic |
| kleur | Wit, Strook |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Frequentie | 50 Herz |
| Voltage | 220/380V |
| Luchtsnelheid | 9-11 m/s |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Verwarmingsbron | Warm water door verdamper |
| Montage | Wandmontage |
| Spanning | 230 VAC |
| Motorvermogen | 110-160 W |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
|---|---|
| Gewicht | 20 kg |
| Fantype | Cross Flow |
| Materialen voor ventilatoren | ABS-kunststof of aluminium |
| Ventilatorsnelheid | 2 snelheden |
| Mesmateriaal | Plastic |
|---|---|
| Montagetype | Wandventilator, wandmontage |
| Spanning | 380 V |
| Luchtsnelheid | 8-9 m/s |
| Kerncomponenten | Motor |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Theodoor |
| Certificering | CE |
| Modelnummer | FM-12**T/Y |
| Kachel type | ventilatorverwarmer |
|---|---|
| Installatietype | Muur gemonteerd |
| Verwarmingselement | PTC |
| Materiaal | Metaal |
| Stroom | 2000 W |