| Naam van het product | Verticaal type Koel- of verwarmdluchttype |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel en heet. |
| Hoogte | 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 5m |
| Naam van het product | Waterverwarming Warmluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lange | 0.9-1.8m |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 17-21m/s |
| Naam van het product | 5G-serie Warmwindluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm. |
| Naam van het product | Industrieel luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 19-22 m/s |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |
| Naam van het product | Commercieel Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 19-22 m/s |
| Productnaam | 5G de Luchtgordijn van de reeks Heet Wind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Koel & het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Naam van het product | Industriële waterbron Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en warmluchtgordijn |
| Lange | 1.2m, 1,5cm |
| Productnaam | Het Zand die van de manierwind Gebeëindigd Luchtgordijn vernietigen |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Ventilator het koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Naam van het product | Mode Wind S6 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van winkels, hotels, restaurants, winkels... |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifuge lucht |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |