| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 3500 m3/h |
| Gewicht | 20 kg |
| Beschikbare lengte | 60cm,90cm,100cm,120cm,150cm,180cm,200cm |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| kleur | Wit |
|---|---|
| Luchtsnelheid | 7-9 m/s |
| Luchtvolume | 1150-3250 m3/h |
| lawaai | <57 dB=""> |
| Montage | Muur/Venstersteun |
| Productnaam | Super Dun het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur |
| geleverd | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Koel & het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Productnaam | Water Warm het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Water bron koele & het verwarmen lucht |
| Lengte | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 36 inch, 48 inch, 60 inch 90cm, 120cm, 150cm |
| Naam van het product | Verwarmingsluchtgordijn van de S5-serie |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm. |
| Productnaam | Water Warm het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Water bron koele & het verwarmen lucht |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |
| Productnaam | Mini Type Over-deurverwarmer |
|---|---|
| Toepassing | Voor venster, kleine deur, ventilatorverwarmer |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Ventilator die & het verwarmen luchtgordijn koelen |
| Lengte | 24inch, 32inch (60cm, 80cm) |