| Mesmateriaal | gietijzer |
|---|---|
| Fanmateriaal | Aluminium |
| Bedek materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtsnelheid | 25-30m/s |
| Mesmateriaal | gietijzer |
|---|---|
| Fanmateriaal | Aluminium |
| Bedek materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Fantype | Centrifugaal |
| Stroomvoorziening | 380V |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| kleur | wit, gouden strook, |
| Grootte | 900,1000,1200,1500,1800,2000 mm |
| Frequentie | 50/60 Herz |
| Voltage | 220-240 V |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Mesmateriaal | Plastic |
|---|---|
| Montagetype | Wandventilator, wandmontage |
| Spanning | 380 V |
| Luchtsnelheid | 8-9 m/s |
| Kerncomponenten | Motor |
| Spanning | 380 V |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit | 10 kW |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Maat | 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Productnaam | 60A super Reusachtige Wind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway, fabriek, pakhuis, hoge deur |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, Roestvrij staal |
| luchtsnelheid | 20 m/s-25 m/s |