| Naam van het product | 5G het Gordijn van de reekslucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van opslag, restaurant, kleinhandelswinkel, centreren de sporten en post enz. |
| Lange | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Kleur | Wit, zilver |
| Covermateriaal | Aluminium |
| Naam van het product | Titaan het Gordijn van de 5 Reeksenlucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van commerciële opslag, koelhuis, restaurant, kleinhandelswinkel, postenz. workshop, pa |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Kleur | Wit |
| Covermateriaal | gepoederd metaal |
| Naam van het product | Het Gordijn van de de Reekslucht van de wereldwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van cafetaria, bakkerij, wachtkamer, restaurants, kleinhandelswinkel, warenhuis enz. |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Kleur | Wit |
| Covermateriaal | gepoederd metaal |
| Naam van het product | Natuurlijk de Luchtgordijn van de Windreeks |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van cafetaria, bakkerij, wachtkamer, restaurant, kleinhandelswinkel, post enz. |
| Lange | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Kleur | Wit |
| Covermateriaal | Aluminium |
| Montagetype | De muur/het Venster zet op |
|---|---|
| Dimensie | 900x200x156mm |
| Gewicht | 10 kg |
| Type ventilatormotoren | AC |
| Fantype | Het gordijn van de grensoverschrijdend verkeerlucht |
| Naam van het product | Zilveren luchtgordijn van roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Werkspanning | 230 VAC |
|---|---|
| Montagetype | De muur/het Venster zet op |
| Afmetingen | 900x200x156mm |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 10 kg |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Dimensie | 0.92m |
| Luchtstroom | 3000m ³ /h |
| Gewicht | 20 kg |
| Productnaam | 5G Zilveren de Luchtgordijn van het reeksaluminium |
|---|---|
| Toepassing | Voor deuringang of uitgang van winkel, hotel, restaurant, opslag, supermarkt |
| geleverd | 220V-50/60Hz |
| Type | Ventilator het koelen |
| Lengte | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |