| Naam van het product | Compact de Luchtgordijn van de Seizoenenwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 8-10.5m/s |
| Naam van het product | Compact de Luchtgordijn van de Seizoenenwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 8-10.5m/s |
| Naam van het product | Compact de Luchtgordijn van de Seizoenenwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 8-10.5m/s |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Commerciële/industriële luchtgordijnen |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merken | Theodoor. |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Reeks | Theodoor S6-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Afstandsbediening |
| Operatie | Aan/uit, hoge/lage snelheid |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 380V/50Hz |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900*350*240cm |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 220 |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900*280*280cm |
| Productnaam | S5 Gordijn van de Aluminium het Zilveren Lucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | de koele lucht, heeft minstens 2 motoren |
| Lengte | 0.9m tot 2m |
| Naam van het product | Titan 3-serie Luchtdeur |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Tipe ventilator | Het gordijn van de grensoverschrijdend verkeerlucht |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| grootte | 900x280x280mm |