| Naam van het product | S5 Zilveren de Luchtgordijn van het Reeksaluminium |
|---|---|
| Toepassing | Voor bureau, restaurants, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Installatiehoogte | 3.54m |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Rood, zilveren, bruin, wit |
| Productnaam | Super Dun het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur |
| geleverd | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Koel & het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Naam van het product | S5 Aluminium zilveren luchtsluier |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm,180, 200 cm |
| Kleur | Aluminium (zilver) |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | S5 Gordijn van de Aluminium het Zilveren Commerciële Lucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kleur | (Zilveren) aluminium |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | 3G reekshitte & Koel Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Ventilator Koele & het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Naam van het product | Verwarmingsluchtgordijn van de 4G-serie |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Verwarmingselement | PTC-verwarmer |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |
| Productnaam | Het Zand die van de manierwind Gebeëindigd Luchtgordijn vernietigen |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Ventilator het koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lengte | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Naam van het product | S7 het Gordijn van de Reekslucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de hoogwaardige restaurants van r, hotels, clubs, winkels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Ontwerp | Elegant en compact |
| Naam van het product | S6 het Gordijn van de Aluminiumlucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deuringang van restaurants, bureaus, winkelcomplexxen, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Kleur | Wit, zilveren, champagne |
| Covermateriaal | Aluminium met ABS |