| Productnaam | Natuurlijk de Luchtgordijn van de Windreeks |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Productnaam | Natuurlijk de Luchtgordijn van de Windreeks |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Productnaam | S7 Mode luchtgordijn |
|---|---|
| Sollicitatie | Voor de deur van winkels, hotels, restaurants, winkels, supermarkten |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 11.5-14.5m/s |
| Naam van het product | 3G-serie warmte- en koelluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 36 inch, 48 inch, 60 inch, 72 inch 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Naam van het product | Centrifugele luchtgordijn voor hete wind |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang of de uitgang van winkels, hotels, restaurants, winkels en supermarkten |
| Verzorgd | 380V-50Hz |
| Type | Koel- en verwarmingsluchtgordijn |
| Lange | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Productnaam | Water Warm het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Water bron koele & het verwarmen lucht |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |
| Productnaam | Natuurlijk de Luchtgordijn van de Windreeks |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Naam van het product | Mode windluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | voor hotel-, restaurant-, winkel- en uitgangsdeuren |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Luchtgordijn |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merken | Theodoor. |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Serie | Theodoor 6GS-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar met infraroodsensor |
| Operatie | Auto on/off |
| Bedrijfsspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | Muur / raambevestiging |