| Materiaal | Staal of 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Luchtsnelheid | 9-11m/s of 11-13m/s |
| Spanning | 220V, 240V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| grootte | 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Productnaam | 60A super Reusachtige Wind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway, fabriek, pakhuis, hoge deur |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, Roestvrij staal |
| luchtsnelheid | 20 m/s-25 m/s |
| kleur | Wit |
|---|---|
| Luchtsnelheid | 7-9 m/s |
| Luchtvolume | 1150-3250 m3/h |
| lawaai | <57 dB=""> |
| Montage | Muur/Venstersteun |
| Naam van het product | Het Gordijn van de de Reekslucht van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor restaurants, bureaus, winkelcomplexxen, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kleur | Wit, zilveren, champagne |
| Covermateriaal | Aluminium met ABS |
| Naam van het product | Natuurlijke wind T2 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 9-11m/s |
| Reeks | Theodoor 4G-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar of afstandsbediening |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Tipe ventilator | Luchtgordijn van de ventilator met dwarsstroom |
| Naam van het product | Mode Wind S6 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van winkels, hotels, restaurants, winkels... |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifuge lucht |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 380V/50Hz |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900*195*230cm |
| Naam van het product | Industrieel luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 22-25m/s |
| Naam van het product | Industrieel luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 19-22 m/s |