| Reeks | Theodoor 6GS-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar met infraroodsensor |
| Operatie | Auto on/off |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Naam van het product | Compact de Luchtgordijn van de Seizoenenwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 8-10.5m/s |
| Naam van het product | Commercieel Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 19-22 m/s |
| Naam van het product | Industrieel luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 19-22 m/s |
| Naam van het product | Compact de Luchtgordijn van de Seizoenenwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 8-10.5m/s |
| Naam van het product | Het Gordijn van de de Reekslucht van de wereldwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van cafetaria, bakkerij, wachtkamer, restaurants, kleinhandelswinkel, warenhuis enz. |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Kleur | Wit |
| Covermateriaal | gepoederd metaal |
| Naam van het product | Titan 3-serie Luchtdeur |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Tipe ventilator | Het gordijn van de grensoverschrijdend verkeerlucht |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Naam van het product | Industrieel luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houdt |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 22-25m/s |
| Reeks | Theodoor 4G-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar of afstandsbediening |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Tipe ventilator | Luchtgordijn van de ventilator met dwarsstroom |
| Naam van het product | S6 het Gordijn van de Aluminiumlucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deuringang van restaurants, bureaus, winkelcomplexxen, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Kleur | Wit, zilveren, champagne |
| Covermateriaal | Aluminium met ABS |