| Naam van het product | S5 Aluminium zilveren luchtsluier |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm,180, 200 cm |
| Kleur | Aluminium (zilver) |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 220 |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 900*280*280cm |
| Naam van het product | Titan 3-serie Luchtdeur |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Tipe ventilator | Het gordijn van de grensoverschrijdend verkeerlucht |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Naam van het product | 5G-serie Aluminium zilveren luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | voor commerciële deuren |
| Spanning | 220V-50/60Hz |
| Type | Luchtgordijn van de ventilator met dwarsstroom |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Serie | Theodoor 6GS-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar met infraroodsensor |
| Operatie | Auto on/off |
| Bedrijfsspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | Muur / raambevestiging |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Commerciële/industriële luchtgordijnen |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merken | Theodoor. |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Luchtgordijn |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merken | Theodoor. |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Reeks | Theodoor S6-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Afstandsbediening |
| Operatie | Aan/uit, hoge/lage snelheid |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Reeks | Theodoor 4G-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar of afstandsbediening |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Tipe ventilator | Luchtgordijn van de ventilator met dwarsstroom |
| Naam van het product | 5G het Gordijn van de reekslucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur van opslag, restaurant, kleinhandelswinkel, centreren de sporten en post enz. |
| Lange | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Kleur | Wit, zilver |
| Covermateriaal | Aluminium |