| Naam van het product | Zilveren luchtgordijn van roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Het enige koelen, heeft minstens 2 motoren |
| Lange | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Type ventilatormotoren | AC |
| Fantype | Centrifugaaltype |
| Bedek materiaal | Aluminium |
| Type | Luchtgordijn |
|---|---|
| Montagetype | Vloer staand |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 480x330x3000 |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Energiebesparing |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Commerciële/industriële luchtgordijnen |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merken | Theodoor. |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway die binnenairconditioning houden |
| Lengte | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s of 16-20m/s |
| Productnaam | S5 Gordijn van de Aluminium het Zilveren Lucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | de koele lucht, heeft minstens 2 motoren |
| Lengte | 0.9m tot 2m |
| Naam van het product | Mode Wind S6 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van winkels, hotels, restaurants, winkels... |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifuge lucht |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Naam van het product | Verticaal type Koel- of verwarmdluchttype |
|---|---|
| Toepassing | Voor de deur |
| Verzorgd | 220v of 380v-50Hz |
| Type | Koel en heet. |
| Hoogte | 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 5m |
| Naam van het product | S6 het Gordijn van de Aluminiumlucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deuringang van restaurants, bureaus, winkelcomplexxen, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Kleur | Wit, zilveren, champagne |
| Covermateriaal | Aluminium met ABS |