| Naam van het product | Het Gordijn van de de Reekslucht van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor restaurants, bureaus, winkelcomplexxen, hotels en commerciële gebouwen enz. |
| Lange | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kleur | Wit, zilveren, champagne |
| Covermateriaal | Aluminium met ABS |
| Naam van het product | De Luchtgordijn van de plafondwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Kleur | zilver (roestvrij staal) |
| Luchtsnelheid | 16m/s, 20m/s |
| Productnaam | Gordijn van de de Reekslucht van de manierwind het Zilveren |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway van Hotels, grootwinkelbedrijven, winkels |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | Mode windluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | voor hotel-, restaurant-, winkel- en uitgangsdeuren |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Naam van het product | De Luchtgordijn van de manierwind S5 |
|---|---|
| Toepassing | Voor deurentryway van winkel, hotel, restaurant, opslag… |
| Geleverd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifugaallucht |
| Lengte | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Naam van het product | Mode Wind S5 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilver, rood, bruin |
| Luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kleur | Wit, Zilveren, Champagne |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Werkspanning | 230 Vac |
|---|---|
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
| Luchtstroom | 2000m³/h |
| Gewicht | 15 kg |
| Fantype | Centrifugaalfan |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |