| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Naam van het product | Mode Wind S6 Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor de ingang van winkels, hotels, restaurants, winkels... |
| Verzorgd | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifuge lucht |
| Lange | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |