| Productnaam | Mini Type Over-deurverwarmer |
|---|---|
| Toepassing | Voor venster, kleine deur, ventilatorverwarmer |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Ventilator die & het verwarmen luchtgordijn koelen |
| Lengte | 24inch, 32inch (60cm, 80cm) |
| Productnaam | Water Warm het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Water bron koele & het verwarmen lucht |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |
| Naam van het product | Mode windsandblaasluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Spanning | 120v- 50/60Hz of 220v-50/60Hz |
| Type | met ventilatorkoeling, met ten minste 2 motoren |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm. |
| Productnaam | Gordijn van de de Reekslucht van de manierwind het Zilveren |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway van Hotels, grootwinkelbedrijven, winkels |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Zilver |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | S5 Gordijn van de Aluminium het Zilveren Commerciële Lucht |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kleur | (Zilveren) aluminium |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | Plafondwind het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Voltage | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Ventilator Koel & elektrisch het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Productnaam | De Luchtgordijn van de manierwind S5 |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kleur | Wit, zilveren, rood, bruin |
| luchtsnelheid | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Productnaam | Water Warm het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| geleverd | 220V-50Hz |
| Type | Water bron koele & het verwarmen lucht |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |
| Naam van het product | Waterwarm verwarmingsluchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, ingang |
| Verzorgd | 220V-50Hz |
| Type | Waterbron koel- en verwarmingslucht |
| Lange | 90cm, 120cm, 150cm. |