| Productnaam | Explosiebestendig Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| geleverd | 380V-50Hz |
| Type | Kies koel uit |
| Lengte | 90cm, 120cm |
| Werkspanning | 380/400 Vac |
|---|---|
| Luchtstroom | 3000m ³ /h |
| Gewicht | 20 kg |
| Stroomvoorziening | 380V/3ph/50Hz |
| Explosieverdicht cijfer | Ex diic T4GB |
| Naam van het product | Nieuw explosiebestendige luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor biofarmaceutische fabrieken, chemische industrieën, laboratoria, tankstations, enz. |
| Lange | 39 inch, 50 inch, 62 inch |
| Kleur | Wit |
| Covermateriaal | gegalvaniseerd staal |
| Montagetype | Muur / raambevestiging |
|---|---|
| Motorype | AC -motor |
| Gewicht | 20 kg |
| Fantype | Cross Flow |
| Motorstandaard | IP54, explosieverdicht |
| Montagetype | Deurmuurbevestiging |
|---|---|
| Motorype | AC -motor |
| Gewicht | 25 kg |
| Stroomvoorziening | 380V/3ph/50Hz |
| Isolatie-explosieverdicht | Ip54, ex dbiic t4gb |