| Productnaam | Plafondwind het Verwarmen Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor deur, entryway |
| Voltage | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Ventilator Koel & elektrisch het verwarmen luchtgordijn |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Productnaam | Het super Grote Gordijn van de Windlucht |
|---|---|
| Toepassing | industriële deur |
| geleverd | 220v of 380V-50Hz |
| Type | Het enige koelen |
| Lengte | 90cm, 120cm, 150cm |
| Reeks | Theodoor 6GS-serie Luchtgordijn |
|---|---|
| Controle | Handmatige schakelaar met infraroodsensor |
| Operatie | Auto on/off |
| Werkspanning | 220-240V of 110V |
| Montage | De muur/het Venster zet op |
| Naam van het product | Luchtgordijn |
|---|---|
| Toepassing | Voor ramen van gereedschapskamers, voedselbewaringsruimte |
| Lange | 60-80 cm |
| Kleur | Wit |
| Luchtsnelheid | 4-5 m/s |
| Type | Luchtgordijn, centrifugaal luchtgordijn |
|---|---|
| Montagetype | Vloer staand |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Belangrijkste verkoopargumenten | Energiebesparing |